Lista produktów producenta: RAPUNZEL

"Organiczne uprawy z miłości" - to stwierdzenie to nie tylko slogan reklamowy, który jest drukowany na etykietach produktów Rapunzel i jest używany w naszych broszurach, ale oznacza naszą wiodącą zasadę i motto naszej firmy. Ten prosty, krótki slogan wyraża nasze głębokie przekonanie, że więcej jest do produkcji zdrowej, przyjaznej dla środowiska i społecznie zdrowej żywności niż kontrolowana uprawa organiczna.

"Organics with love" wyraża naszą wiarę, że zdrowe, holistyczne produkty mogą być uprawiane, produkowane i przetwarzane wyłącznie przez zdrowych, szczęśliwych ludzi.

Tylko ludzie, którzy sami dobrze sobie radzą, którzy nie muszą walczyć o codzienne przetrwanie, mogą zdobyć niezbędną staranność i uczucia, które są potrzebne do produkcji zdrowej żywności - żywności, która nie tylko wypełnia żołądek, ale jest korzystna dla dobrego samopoczucia.

Z tego powodu bierzemy pod uwagę dobro wszystkich ludzi, którzy biorą udział w tworzeniu produktu żywnościowego. Zaczynając od rolników, którzy stoją na początku łańcucha wartości, pracowników, którzy pracują dla naszych dostawców i aż po pracowników Rapunzel, którzy są odpowiedzialni za przetwarzanie, pakowanie, przechowywanie i logistykę naszych produktów spożywczych.
Podstawową podstawą tego wszystkiego są uczciwe i odpowiednie ceny, które płaci Rapunzel i które tworzą odpowiednią wartość na wszystkich poziomach. Częste wizyty u naszych rolników i dostawców surowców - w tym tych, którzy nie są partnerami HAND IN HAND - dostarczają nam wglądu w lokalne warunki i pomagają w nawiązywaniu autentycznych kontaktów społecznych.

Pogląd, że my, ludzie, którzy reprezentują Rapunzel, kochamy i doceniamy wytwarzane przez nas produkty Rapunzel, to najważniejszy warunek wstępny naszej codziennej pracy. Bylibyśmy szczęśliwi, gdybyście mogli to posmakować iw konsekwencji mogliby poczuć to w waszym osobistym zdrowiu i samopoczuciu.


Od 1998 r. Rapunzel prowadzi handel surowcami ekologicznymi z całego świata. Od początku naszych stosunków handlowych z producentami z południa (tzw. kraje rozwijające się) kładliśmy nacisk zarówno na jakość wybranych produktów ekologicznych, jak i na jakość współpracy z naszymi producentami. Naszym podstawowym założeniem jest to, że zrównoważony rozwój gospodarczy wymaga zrównoważonego rozwoju społecznego - te dwa elementy idą w parze "ręka w rękę".


Nasz program HAND IN HAND łączy w sobie ideę sprawiedliwego handlu z ekologicznym rolnictwem. Jesteśmy dumni, że ponad 150 produktów Rapunzel posiada etykietę HAND IN HAND.


Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów