Producenci

odżywianie, przepisy
Publikacje związane z odżywianiem, zdrowiem, książki kucharskie, przepisy, itd.

odżywianie, przepisy Jest 20 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
 • 36,24 zł

  Bogato ilustrowana książka o zwierzętach. Pełen tytuł: "Dlatego nie jemy zwierząt. Książka o weganach, wegetarianach i wszystkich żywych istotach". Pierwsza książka dla dzieci, która ze szczerością i współczuciem przygląda się życiu i niedoli zwierząt na fermach przemysłowych. 

  36,24 zł
 • 39,36 zł

  ROBERT LUSTIG "SŁODKA PUŁAPKA. JAK WYGRAĆ Z CUKREM, ŻYWNOŚCIĄ PRZETWORZONĄ, OTYŁOŚCIĄ I CHOROBAMI". Liczba stron: 376

  39,36 zł
 • Co przygotować swojemu dziecku? Czy można już bezpiecznie podawać surowe owoce i warzywa? Na te i inne pytania odpowiada książka Zdrowy maluch, która powstała z połączenia pasji do gotowania z wiedzą o żywieniu dzieci.

  43,41 zł
 • Oto błyskotliwy przegląd pysznych i pożywnych produktów, które wzmacniają zdrowie i przedłużają życie. Nie tylko opisuje zawarte w nich mikroelementy, ale podaje też realne korzyści, jakie płyną z włączenia tego typu jedzenia do swojej diety. To obowiązkowa lektura dla wszystkich zainteresowanych najzdrowszym jedzeniem!

 • 41,56 zł

                                 Czytelników mile zaskoczy szeroka gama niskotłuszczowych produktów i łatwość z jaką można przygotować pyszne i zdrowe potrawy. Ten praktyczny zbiór przepisów udowodni, że dobra kuchnia to nie tylko bogactwo smaków, ale również wspaniałe samopoczucie na co dzień.

  41,56 zł
 • 45,73 zł

  Bogato ilustrowana, gruba książka pt. "Grzyby prozdrowotne: przyrodolecznictwo z tradycją odkryte na nowo" opracowanie zbiorowe. W części pierwszej opisano 12 najważniejszych, najlepiej zbadanych i najdłużej wykorzystywanych leczniczo grzybów, m.in. w kulturach azjatyckich i medycynie klasztornej. 

  45,73 zł
 • 27,72 zł

  Książka powstała na podstawie dziesięcioletnich doświadczeń z organizowania leczniczych głodówek. Jest to druga książka (po "Kuchnia wegańska") pod redakcją Agnieszki Olędzkiej. Niektóre rozdziały: Detoksyfikacja warunkiem koniecznym zdrowia; Rodzaje i sposoby detoksyfikacji; Uzdrawiająca moc głodówki (co głodówką można wyleczyć); Głodówka w różnych...

  27,72 zł
 • Kathy Freston jest autorką wielu bestsellerów New York Timesa, skupiającą się na zdrowym życiu i świadomym odżywianiu. Liczba stron: 324

 • 26,35 zł

  Świetna książka zawierająca 300 przepisów na zdrowe i smaczne dania, przepisy na szczególne okazje, a także sporo dietetycznych i pro zdrowotnych informacji.

  26,35 zł
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów