• darmowa przesyłka za zamówienie od 120 zł!

  • DARMOWA DOSTAWA W ŁODZI (prosimy o kontakt email po zamówieniu)

    PROSIMY NIE WYBIERAĆ PŁATNOŚCI TPAY (TYLKO PRZELEW) !

    Darmowa dostawa lokalna (Łódź) - warunki: październik-listopad 2018, od minimum 69 zł za produkty, płatność przelewem (zwykły i przesłanie potwierdzenia, w przypadku mBank wystarczy email o dokonaniu wpłaty, !!! nie tpay, nie gotówka !!!) lub bitCoin poprzez InPay → proszę wybrać odbiór osobisty i napisać do nas email !!! Aby otrzymać zamówienie we wtorek lub środę należy złożyć je i dokonać wpłaty do poniedziałku do godziny 10:00. Proszę o przesłanie godzinowego przedziału na preferowane dni dostawy, ale decyzja o konkretnym dniu i godzinie należy do dostawcy. Dedykowana godzina i dzień (wtorek lub środa) +20 zł. Dostarczamy w godzinach 8-22.

  • Zniżka 5-10-15% dla stałych Klientek i Klientów (na produkty, nie łączy się z innymi rabatami, przecenami i nie obejmuje przesyłki) - prosimy zgłosić się po kod rabatowy (można przez e-mail: formularz kontaktowy lub telefonicznie)
  • Gratisy przyznajemy tylko do niektórych zamówień, po użyciu kodu rabatowego/zniżkowego zwykle nie dołączamy gratisów. Są to drobne przedmioty/produkty - np. herbaty, słodycze, czasopisma, książki.
  • Mniejsze zniżki i specjalne oferty rozsyłamy za pośrednictwem e-mail lub umieszczamy na naszym profilu w serwisie Facebook lub Google+.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do VegeVege.pl: Kontakt