Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Grudniowy Magazyn VEGE 10/2019. Czasopismo wegańskie... "weganizm to nie wynalazek XXI wieku – już przed II wojną światową w Polsce byli jarosze i wcale nie siedzieli cicho"

Wyprzedaż! Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Więcej informacji

"VEGE propaguje nowoczesny styl życia nie tylko wśród wegetarian. Wegetarianizm kojarzy się przede wszystkim z dietą, ale dla wielu osób to również sposób myślenia, a co za tym idzie, życia. W związku z tym pismo zapewnia dawkę rzetelnych informacji dotyczących zdrowia i żywienia, prezentuje w przystępnej formie idee leżące u podstaw tego ruchu, przedstawia gwiazdy i autorytety, którym ten światopogląd jest bliski, a także udziela rad przydatnych w codziennym życiu."

Nowy numer już w sprzedaży. Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy!tradycja – przekleństwo czy błogosławieństwo? Jak to jest być prekursorem? – felieton Maćka Weryńskiego

dobra karma

godni Świynta! – świąteczny stół na Śląsku wygląda inaczej niż w innych regionach Polskiaromat gwarantowany – dwa przepisy na pyszne dania z grzybów, których przyrządzenie nie zajmie nam dużo czasufarsz niezwykły – pierogi w nietradycyjnej wersji. Z wędzonymi śliwkamibezrybne rybne – bożonarodzeniowe przepisy w wersji wegańskiejjak makiem zasiał – desery z makiem w roli głównej zdrowiedo dna? – alkohol ma zgubny wpływ na zdrowie. Czemu więc po niego sięgamy?

„Vege” rozmawia

nauczyłam się pewności siebie – konkretna, przedsiębiorcza, ciągle się rozwija i pomaga w tym innym kobietom. Z Olą Budzyńską, znaną jako Pani Swojego Czasu, rozmawiamy m.in. o podejmowaniu ryzykownych decyzji i niejedzeniu mięsa(nie)mięsna tradycja – rozmowa z prof. Jarosławem Dumanowskim, historykiem jedzeniawegańskie receptury z ubiegłych wieków – weganizm nie jest żadnym nowym „wynalazkiem”

ekologika

w odcieniach czerni – statystyki na temat produkcji, importu i wykorzystania węgla jasno pokazują, że najwyższa pora postawić na bardziej ekologiczne rozwiązaniaakcja segregacja – nowe reguły, nowe pojemniki… Jak się nie pogubić w zasadach wyrzucania odpadów?
zwierzyniecrybi horror – Polacy przed świętami Bożego Narodzenia stają tłumnie w kolejkach po żywe karpie. To się jednak zmieniabzyczenie pieniędzy – ludzie tak przemyślnie wykorzystują pszczoły, że przynajmniej powinni być wobec nich przyzwoicizwierzęcy żołnierze – od wieków walczą i giną na ludzkich wojnach. Niewielu jednak później o nich pamiętanoworoczne ekopostanowienia – zrób coś dla planety w nowym roku 2020empatia i tolerancja – żyjmy w harmonii i wzajemnym szacunku

w czasoprzestrzeni

zanim to stało się modne – wegetarianizm i weganizm to wcale nie wynalazki XXI wieku!huk, blask i strach – fajerwerki i petardy nie dla wszystkich oznaczają dobrą zabawęksiążkowe wegenowości grudnia – recenzjebębnić z misją – zespół Drums over knives promuje miłość do zwierzątkoty z Grochowa – polecają się do czytaniaprezent z bonusem – pod choinkę podaruj bliskim wegański gadżet ze sklepiku Vivy!

w drodze

w sercu Śląska – Katowice w ciągu ostatnich lat przeszły ogromną przemianę. Dzisiaj miasto
tętni życiem i ma turystom sporo do zaoferowaniaspacerkiem przez sztukę – co warto zobaczyć, a czym się posilić w Pradze?

tak myślę

samotność potwora – postać innego to wciąż element konfliktu, a nie różnorodności. Tak jednak wcale być nie musi

Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Opinie

Napisz recenzję

Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Grudniowy Magazyn VEGE 10/2019. Czasopismo wegańskie... "weganizm to nie wynalazek XXI wieku – już przed II wojną światową w Polsce byli jarosze i wcale nie siedzieli cicho"

Path: > > > > Vege 12/2019-01/2020 magazyn - grudzień-styczeń

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej samej kategorii: